Szkolenia dla przedsiębiorców

02 października 2009

Szkolenia dla przedsiębiorców

            Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału szkoleniach z zakresu prawa konsumenckiego.
Szczegóły w załączniku:  Szkolenie - Obowiązki sprzedawcy

            Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału szkoleniach z zakresu prawa konsumenckiego.

            Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów to organizacja, której zadaniem jest propagowanie inicjatyw pro konsumenckich oraz współpraca z przedsiębiorcami i organizacjami przedsiębiorców w celu tworzenia przyjaznego klimatu dla wdrażania problematyki konsumenckiej.

Mając na uwadze liczne trudności związane ze stosowaniem szerokorozumianego prawa konsumenckiego przez przedsiębiorców, Stowarzyszenie wychodzi z propozycją szkoleń, których celem jest przedstawienie i omówienie obowiązujących przepisów prawnych na wybranych przykładach. Mamy nadzieję, że z oferty skorzystają przedsiębiorcy oraz pracownicy, którzy na co dzień mają kontakt z konsumentem.

Szkolenia będą prowadzone przez osoby, które posiadają nie tylko wiedzę merytoryczną ale także doświadczenie w rozpatrywaniu i prowadzeniu spraw konsumenckich. W celu zapewnienia jak najlepszych warunków oraz dostępności uczestników, szkolenia mogą być prowadzone także w miejscach wskazanych przez przedsiębiorców. Jesteśmy otwarci również na inne propozycje współpracy ze strony przedsiębiorców.

Nadmieniamy, że realizujemy szkolenia zarówno jedno jak i kilkudniowe, także wg indywidualnych zamówień tematycznych.

Wszelkie pytania dotyczące tematów szkoleń, kosztów, itp. prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres Stowarzyszenia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Strona główna  •  Mapa stron  •  Kontakt  •  Administracja

Projekt i wykonanie: RevolWEB.pl
© 2021 Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów. Wszystkie prawa zastrzeżone.

statystyka