Aktualności

« Powrót do indeksu aktualności

30 września 2014

Koleżanki i Koledzy Rzecznicy!

Oddajemy do Waszych rąk trzeci w tym roku numer Biuletynu Rzeczników Konsumentów, który redagowany jest dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Zachęcamy Was nie tylko do lektury Biuletynu, ale także do przesyłania własnych publikacji, uwag, interesujących orzeczeń sądów oraz sygnalizowania ciekawych problemów, które warte są omówienia na łamach naszego wydawnictwa.

W przypadku jakichkolwiek problemów z odczytaniem Biuletynu prosimy o niezwłoczny kontakt celem udzielenia stosownej pomocy.

Życzymy Wam interesującej lektury.

Zespół Redakcyjny

Biuletyn współfinansowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

     Biuletyn Rzeczników nr 3 2014

29 września 2014

Informacja

Informujemy, że szkolenie w dniu 2-3 X 2014 r. odbędzie się.
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania w sprawie zakwaterowania proszę o kontakt z Krzysztofem Podgórskim.
Ze względu na ilość uczestników zostali oni zakwaterowani w 3 różnych miejscach. Szkolenie odbędzie się w hotelu Kantoria. Osoby, które mają inne miejsce zakwaterowania zostały o tym fakcie już poinformowane.

Pozdrawiam
Krzysztof Podgórski

10 września 2014

Koleżanki i Koledzy Rzecznicy!

Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów serdecznie zaprasza na dwudniowe warsztaty pn. "Zobowiązania cywilnoprawne w obrocie konsumenckim, ze szczególnym uwzględnieniem zmian wchodzących w życie w dniu 25 grudnia 2014 r.", które poprowadzi mec. Mariusz Trela.

Termin szkolenia: 2-3 października 2014 r.

Miejsce szkolenia: Tarnów, Hotel Kantoria, ul. Piłsudskiego 28A.

Cel: Podczas szkolenia zostaną omówione m.in. kwestie z zakresu Prawa Cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem zobowiązań wynikających z umów sprzedaży, dzieła, robót budowlanych oraz tematyki odszkodowawczej. W szczególności zostanie nałożony nacisk na zagadnienia wynikające z nowych regulacji prawnych dotyczących sprzedaży z udziałem konsumentów z uwzględnieniem zmian wchodzących w życie w dniu 25 grudnia 2014 r.

Forma: warsztaty, dyskusja.

Sposób zgłoszenia: formularz zgłoszeniowy proszę wysyłać faxem na nr tel: 014 621 61 33, do dnia 18 września 2014 r.

Koszt szkolenia: 300,00 zł. dla członków Stowarzyszenia (warunek opłacone składki członkowskie) oraz 400,00 zł. dla pozostałych uczestników (w tym członków stowarzyszenia, którzy nie mają uregulowanych płatności składek). Cena szkolenia obejmuje koszt noclegu w pokojach dwu i trzy osobowych oraz wyżywienie. Zakwaterowanie w pokojach dokonuje organizator. Liczba miejsc ograniczona. Istnieje możliwość udziału w szkoleniu bez noclegu. Szczegóły na formularzu zgłoszenia.

Zapraszamy

K. Podgórski

     Formularz zgłoszenia Tarnów 2014
     Program szkolenia Tarnów 2014
Strona główna  •  Mapa stron  •  Kontakt  •  Administracja

Projekt i wykonanie: RevolWEB.pl
© 2021 Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów. Wszystkie prawa zastrzeżone.

statystyka