Aktualności

« Powrót do indeksu aktualności

01 lutego 2018

Szanowni Państwo powiatowi i miejscy rzecznicy konsumentów!

Serdecznie zapraszamy do udziału w V Międzynarodowej Konsumenckiej Konferencji Naukowej organizowanej przez Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów przy współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie pn.: "Wpływ norm prawnych i etycznych na stosowanie prawa konsumenckiego", która odbędzie się w Krakowie w dniach 1 -2 marca 2018 r.

Patronat nad Konferencją objęli: Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Dr Jarosław Gowin, Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Marek Niechciał oraz Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie Prof. dr hab. Andrzej Chochół

Celem konferencji jest omówienie istotnych problemów w zakresie wpływu norm prawnych i etycznych na system ochrony konsumentów i wskazanie teoretycznych i praktycznych rozwiązań, które mogą skutecznie tę ochronę podnieść, a także wymiana doświadczeń środowisk naukowych, podmiotów działających na rzecz ochrony interesów konsumentów oraz przedsiębiorców.

Konferencja ma za zadanie integrować środowiska nauki i praktyki w zakresie dotyczącym ochrony konsumentów. Dlatego też swój udział zapowiedzieli m.in. przedstawiciele nauki, regulatorów, rzecznicy konsumentów oraz przedsiębiorcy.

Mamy nadzieję, że Państwa udział w tym wydarzeniu będzie możliwy.

Szczegóły dotyczące kosztów uczestnictwa w zgłoszeniu.

Aktualny program dostępny po kliknięciu banneru informującego o konferencji.

W imieniu organizatorów

Krzysztof Podgórski
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów

Formularz zgłoszeniowy
Strona główna  •  Mapa stron  •  Kontakt  •  Administracja

Projekt i wykonanie: RevolWEB.pl
© 2021 Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów. Wszystkie prawa zastrzeżone.

statystyka