Aktualności

« Powrót do indeksu aktualności

5 stycznia 2016

Szanowni Państwo powiatowi i miejscy rzecznicy konsumentów!

Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów w imieniu własnym jak i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Fundacji Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego „Facultas Iuridica”, serdecznie zaprasza do udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej w dniach 10-11 marca 2016 r. w Katowicach, pn: "Ochrona konsumenta na rynku usług”.

Przedmiotem konferencji będą tematy dotyczące usług remontowych i budowlanych, usług w zakresie dostarczania mediów, w tym energii elektrycznej, usług finansowych, usług telekomunikacyjnych i usług turystycznych.

Celem konferencji jest omówienie istotnych problemów w zakresie ochrony konsumentów na rynku usług oraz wskazania teoretycznych i praktycznych rozwiązań, które mogą skutecznie tę ochronę podnieść, a także zainicjowanie współpracy różnych środowisk na rzecz ochrony interesów konsumentów, tj. świata nauki, biznesu i praktyków.

Konferencja ma za zadanie integrować rynek konsumencki, dlatego już dziś, swój udział zapowiedzieli zarówno przedstawiciele nauki, regulatorów (UOKIK, KNF, URE), jak i rzecznicy konsumentów oraz przedsiębiorcy. Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń i zaprezentowania różnych stanowisk w zakresie możliwości skutecznej ochrony konsumentów.

Mamy nadzieję, że Państwa udział w tym wydarzeniu będzie możliwy.

Szczegóły dotyczące kosztów uczestnictwa w zgłoszeniu.


Z poważaniem

Krzysztof Podgórski
Prezes Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów

     Agenda
     Formularz zgłoszeniowy
Strona główna  •  Mapa stron  •  Kontakt  •  Administracja

Projekt i wykonanie: RevolWEB.pl
© 2021 Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów. Wszystkie prawa zastrzeżone.

statystyka