Aktualności

« Powrót do indeksu aktualności

04 października 2017

Powiatowi (Miejscy) Rzecznicy Konsumentów - członkowie Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów

Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów serdecznie zaprasza na trzydniowe szkolenie dla Powiatowych (Miejskich) Rzeczników Konsumentów, będących członkami Stowarzyszenia, pt. „Prawo cywilne - zobowiązania” połączone z warsztatami z zakresu m.in. klauzul niedozwolonych w umowach o sprzedaż energii elektrycznej i paliwa gazowego, które poprowadzi prof. fr. hab. Marcin Trzebiatowski adiunkt Katedry Prawa Handlowego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

W warsztatach uczestniczyć będą także przedstawiciele niektórych przedsiębiorstw skupionych w Krajowej Izbie Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji.

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany godzin harmonogramu szkolenia.

Termin: 25-27.10.2017 r.

Miejsce: Hotel Glorietta, Aleja Słoneczna 7, 38-440 Iwonicz-Zdrój

Cel: Podczas szkolenia zostaną omówione zasadnicze kwestie z zakresu Prawa cywilnego - zobowiązania. Szkolenie połączone jest z warsztatami z zakresu m.in. klauzul niedozwolonych w umowach o sprzedaż energii elektrycznej, paliwa gazowego i usług telekomunikacyjnych.

Forma: wykład, warsztaty oraz dyskusja.

Sposób zgłoszenia: Formularz zgłoszeniowy proszę wysyłać na adres email: rzecznicy@konsumentow.eu do dnia 10 października 2017 r.
Lista miejsc ograniczona. Pierwszeństwo mają rzecznicy konsumentów będący członkami stowarzyszenia oraz nie posiadający zaległości w składkach członkowskich. O zakwalifikowaniu udziału w szkoleniu decydują organizatorzy.

Koszt szkolenia: 100,00 zł brutto. Cena szkolenia obejmuje udział w szkoleniu, a także koszty noclegu z 25/26.10.2017 i 26/27.10.2017 r. (nocleg w Hotelu Glorietta lub Energetyk – w zależności od ilości i kolejności zgłoszeń) oraz wyżywienie (kolacja 1 dnia, śniadanie, obiad i kolacja 2 dnia oraz śniadanie 3 dnia). O miejscu zakwaterowania uczestnika organizatorzy poinformują e-mailem na wskazany w zgłoszeniu adres poczty elektronicznej.

Członkowie Stowarzyszenia, którzy nie będą brali udziału w szkoleniu, a zechcą wziąć udział w uroczystej kolacji w dniu 26.10.2017 r. prosimy o kontakt z organizatorami.

Zaproszenie

Formularz zgłoszeniowy
Strona główna  •  Mapa stron  •  Kontakt  •  Administracja

Projekt i wykonanie: RevolWEB.pl
© 2021 Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów. Wszystkie prawa zastrzeżone.

statystyka