Aktualności

« Powrót do indeksu aktualności

18 października 2011

Informacja

Uprzejmie informuję, że wszystkie osoby, które zgłosiły się na szkolenie w Toruniu w dniach 20-21.10.2011 r. zostały na nie zakwalifikowane.

Osoby z listy rezerwowej (kontaktowałem się z nimi telefonicznie lub e-mailem) proszę o kontakt w dniu dzisiejszym, tj. 18.10.2011 r. ok godz. 12.00 celem uzyskania informacji nt uczestnictwa w szkoleniu. Tel 726020010.

Krzysztof Podgórski

16 października 2011

Informacja

Uprzejmie informujemy, że nie dysponujemy już wolnymi miejscami na szkolenie w Toruniu.

7 października 2011

Zaproszenie

           Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów zaprasza na dwudniowe szkolenie wraz z warsztatami dla Rzeczników Konsumentów, które odbędzie się w dniach 20-21października 2011 r. w Hotelu Mercure Helios, ul. Kraszewskiego 1/3, 87-100 Toruń, pn. "Rzecznik konsumentów w procesie - praktyczne zastosowanie przepisów procedury cywilnej", które poprowadzi Pan dr Michał Wyrwiński (radca prawny, pracownik naukowy Instytutu Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego).
Podczas warsztatów przewidziana jest również dyskusja na temat aktualnych zmian w prawie ochrony konkurencji i konsumentów oraz planów nowelizacji ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów.

           Całkowity koszt imprezy dla członków Stowarzyszenia wynosi 550 zł. dla pozostałych rzeczników 600 zł - wraz z noclegiem (noclegi w pokojach 2 i 1 osobowych). W związku z ograniczoną liczbą miejsc, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu (korzystając z załączonego formularza zgłoszeniowego) na adres: Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów ul. Goldhammera 3, 33-100 Tarnów oraz fax nr 014 621 61 33, najpóźniej do 16 października 2011 r., wskazując jednocześnie dane do faktury VAT tj. adres Starostwa/Urzędu i NIP.
Wycofanie uczestnictwa może nastąpić najpóźniej do dnia 17 października 2011 r. Brak obecności osoby zgłoszonej lub zgłoszenie rezygnacji w późniejszym terminie nie powoduje zwolnienia z kosztów.
           Dodatkowych informacji udziela także Pani Elżbieta Sługocka-Krupa – Wiceprezes Stowarzyszenia, nr tel.: 726 020 007.

                                            Z poważaniem
                                            Krzysztof Podgórski
                                            Prezes Stowarzyszenia
                                            Rzeczników Konsumentów

Formularz zgłoszenia na szkolenie

Formularz zgłoszenia na szkolenie

Program szkolenia

4 października 2011

Koleżanki i Koledzy Rzecznicy!

           Oddajemy do Waszych rąk drugi numer Biuletynu Rzeczników Konsumentów redagowany dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
           Mamy nadzieję, że i ta publikacja spotka się z Waszym zainteresowaniem. Pragnęlibyśmy, aby jak największa liczba rzeczników włączyła się w prace nad tworzeniem kolejnego numeru, dlatego też ponownie zachęcamy Was nie tylko do lektury, ale także do przesyłania własnych publikacji, interesujących orzeczeń sądów oraz sygnalizowania ciekawych problemów, które warte są omówienia na łamach Biuletynu.

                                 Życzymy Wam interesującej lektury.
                                                                  Zespół redakcyjny


W przypadku problemów z odczytaniem pliku prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny celem rozwiązania powstałego problemu. Nadmieniamy, że Biuletyn jest finansowany ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Biuletyn Rzecznikow UOKiK 2011 nr 2
Strona główna  •  Mapa stron  •  Kontakt  •  Administracja

Projekt i wykonanie: RevolWEB.pl
© 2021 Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów. Wszystkie prawa zastrzeżone.

statystyka