Aktualności

« Powrót do indeksu aktualności

30 marca 2016

mBook

Poniżej link do mBooka z panelu dyskusyjnego dotyczącego usług telekomunikacyjnych, prowadzonego podczas III Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej przez Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów przy współpracy z Uniwersytetem Śląskim pn: "Ochrona konsumenta na rynku usług" w Katowicach w dniach 10-11 marca 2016 r.

Nadmieniam, iż mBook otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Pana prof. n. dr hab. Dariusza Szostka.

http://serwer1573845.home.pl/pub/Tele_Kon/index.html

22 marca 2016

Szanowni Państwo.

Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów serdecznie zaprasza na dwudniowe warsztaty, pt. "Procedura cywilna w remoncie - czyli kierunki modernizacji procedury cywilnej w świetle nowelizacji 2016", które poprowadzi Pan Mariusz Trela, adwokat.

Warsztaty odbędą się w dniach 14-15 kwietnia 2016 r. w Niedzicy (woj. małopolskie). Opłata za udział w warsztatach dla członków Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów wynosi 390,00 zł, natomiast dla pozostałych rzeczników (w tym członków Stowarzyszenie z nieuregulowanymi składkami członkowskimi) 550 zł.
          Organizator zastrzega możliwość odwołania warsztatów. Liczba miejsc ograniczona.
Szczegóły w załączonym formularzu zgłoszenia.

          Pozdrawiam
          Krzysztof Podgórski
          Prezes Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów

     Program
     Formularz zgłoszeniowy

5 marca 2016

Szanowni Państwo rzecznicy konsumentów.

Informujemy, że Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów delegowało do prac Rady Arbitra Bankowego IV kadencji Panią Elżbietą Sługocką-Krupę - Wiceprezesa Stowarzyszenia.
Pani Prezes Elżbieta Sługocka-Krupa będzie wzorem lat poprzednich reprezentować w radzie środowisko rzeczników konsumentów i działać na rzecz ochrony interesów konsumentów.
Strona główna  •  Mapa stron  •  Kontakt  •  Administracja

Projekt i wykonanie: RevolWEB.pl
© 2021 Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów. Wszystkie prawa zastrzeżone.

statystyka