Aktualności

« Powrót do indeksu aktualności

31 marca 2010

Komunikat

               Uprzejme informujemy, że Pani Mariola Domin-Chmielińska - Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Ostródzie do dnia 9 kwietnia 2010 r. będzie udzielała infrmacji nt organizowanych warsztatów pod numerem telefonu: 502 519 165.

26 marca 2010

Warsztaty w Ostródzie

               Zarząd Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów informuję, że organizuje 3-dniowe warsztaty nt. "Cywilnoprawne konsekwencje wadliwości towaru oraz usługi, oferowanych konsumentowi", które odbędą się w dniach 15-17 kwietnia 2010 r. w Ostródzie. Warsztaty poprowadzi Sędzia Sądu Okręgowego w Sądzie Rejonowym w Toruniu Pan Mariusz Trela. Całkowity koszt szkolenia dla członków Stowarzyszenia wynosi 550,00 zł. dla pozostałych osób 600,00 zł.
               Informacji nt warsztatów udzielają Pani Elżbieta Sługocka-Krupa, nr tel.: 726020007 oraz Pani Mariola Domin-Chmielińska nr tel.: (89) 641 30 33.

               Szczegóły w załącznikach:

Formularz zgłoszenia na warsztaty
Program warsztatów
Tematyka warsztatów
Zaproszenie na szkolenie
Zaproszenie (rzecznik)
Informacje o powiecie ostródzkim - powiat w pigułce plus mapka dojazdu do hotelu

26 marca 2010

Komunikat

               Zarząd Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów informuję, że w dniach 13-15 maja 2010 r. przewidujemy zorganizowanie w Ostrowcu Świętokrzyskim warsztatów z zakresu "Usług bankowych z ubezpieczeniem kredytu", które poprowadzi Pani Katarzyna Marczyńska - Arbiter Bankowy, na które serdecznie wszystkich zapraszamy.
               Podczas szkolenia przewidujemy także zwiedzane Parku Jurajskiego i zwierzyńca w miejscowości Bałtów oraz unikatowej w skali europejskiej kopalni krzemienia z przed kilku tysięcy lat.
               Szczegółowe informacje nt warsztatów zostaną niebawem Państwu przekazane.

26 marca 2010

Komunikat

               Zarząd Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów informuję, że Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia odbędzie się w dniu 15 maja 2010 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim.

               Szczegółowe informacje nt miejsca zebrania oraz jego program zostaną przekazane bezpośrednio Członkom Stowarzyszenia drogą elektroniczną.

19 marca 2010

Warsztaty w Spale odwołane

Informuję, że z przyczyn niezależnych od Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów nie będziemy organizować w kwietniu br warsztatów energetycznych w Spale.

Krzysztof Podgórski

19 marca 2010

Warszaty dla rzeczników w Ostródzie

Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów serdecznie zaprasza rzeczników konsuemntów do udziału w warsztatach nt: "Cywilnoprawne konsekwencje wadliwości towaru oraz usługi, oferowanych konsumentowi", które odbędą się w dniach 15-17 kwietnia 2010 r. w Ostródzie. Koszt uczestnictwa w warsztatach to ok.: 550 zł członkowie Stowarzyszenia i 600 zł pozostałe osoby.

W najbliższych dniach przedstawimy szczegółowy program warsztatów, ich lokalizację oraz dokładne koszty. Nadmieniamy, że warsztaty odbędą się pod warunkiem uczestnictwa w nich ok. 30-35 słuchaczy.

Informacje nt warsztatów udziela Pani Elżbieta Sługocka-Krupa - Wiceprezes Stowarzyszenia, nr tel. 726020007.

Pozdrawiam Krzysztof Podgórski

15 marca 2010

Komunikat

                    Corocznie 15. marca obchodzony jest Światowy Dzień Praw Konsumenta i Europejski Dzień Konsumenta. Święto to upamiętnia dzień, w którym w roku 1962 miało miejsce przełomowe orędzie prezydenta USA Johna F. Kennedy"ego, formułujące podstawowe prawa konsumentów.

                    W związku ze Światowym Dniem Konsumenta, pod adresem www.icpen.org, ruszyła nowa odsłona strony internetowej Międzynarodowej Sieci Ochrony Konsumentów (ICPEN - Internationial Cooperation and Enforcement Network), do której zapoznania się serdecznie zapraszamy. Także polecamy lekturę Raportu z wyników monitoringu sklepów internetowych w roku 2009 wykonanego na zlecenie Ministerstwa Gospodarki, który znajdziecie Państwo w zakładce "Stanowiska i zmiany w przepisach/Stanowiska i opinie".

                    Nadto z okazji naszego konsumenckiego święta Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności zarówno konsumentom jak i wszystkim rzecznikom konsumentów. Mamy nadzieję, że nie tylko w ten szczególny dzień, ale we wszystkie dni w roku, będą respektowane i przestrzegane prawa konsumentów.

                    Pozdrawiam
                    Krzysztof Podgórski

08 marca 2010

Informujemy, że wszystkie osoby które zgłosiły swój udział w warsztatach w Gorlicach w dniach 11-13 marca 2010 r. zostały na nie zakwalifikowane.
Strona główna  •  Mapa stron  •  Kontakt  •  Administracja

Projekt i wykonanie: RevolWEB.pl
© 2021 Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów. Wszystkie prawa zastrzeżone.

statystyka