Aktualności

« Powrót do indeksu aktualności

21 czerwca 2018

Koleżanki i Koledzy Rzecznicy! Drodzy Czytelnicy!

Oddajemy do Waszych rąk drugi tegoroczny numer Biuletynu Rzeczników Konsumentów, który redagowany jest dzięki niezłomnej pasji osób zaangażowanych w sprawy konsumenckie. Cieszymy się, że nasze Biuletyny dotychczas spotykały się z Waszym ciepłym przyjęciem i stały się niejednokrotnie przydatnym narzędziem w pracy. Życzymy interesującej lektury.

Jednocześnie po raz kolejny zachęcamy do przesyłania publikacji, interesujących orzeczeń sądowych oraz sygnalizowania ciekawych problemów, które warte są omówienia na łamach naszego wydawnictwa.

Zespół Redakcyjny

Biuletyn rzeczników 2018 nr 2

13 czerwca 2018

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do Katowic na organizowaną w dniach 28.02-01.03.2019 r. we współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach międzynarodową konferencję naukową pod tytułem: Dochodzenie roszczeń konsumenckich w praktyce. VI Międzynarodowa Konsumencka Konferencja Naukowa z okazji 20-lecia instytucji Rzecznika Konsumentów. Podczas konferencji będzie miała miejsca uroczysta kolacja połączona z galą 20-lecia instytucji Rzecznika Konsumentów. Aby udział w konferencji Koleżanek i Kolegów był możliwy podejmujemy starania, aby był on nieodpłatny lub też koszty zostały maksymalnie zminimalizowane.

Zatem zarezerwujcie sobie już termin w kalendarzach. Niebawem przekażemy szczegółowe informacje.

Pozdrawiamy.
Strona główna  •  Mapa stron  •  Kontakt  •  Administracja

Projekt i wykonanie: RevolWEB.pl
© 2021 Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów. Wszystkie prawa zastrzeżone.

statystyka